MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLÎ EĞİTİM BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN NAZİF YILMAZ'IN MERSİN ZİYARETLERİ

MİLLÎ EĞİTİM BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN NAZİF YILMAZ'IN MERSİN ZİYARETLERİ

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Nazif Yılmaz,  Mersin'de bir dizi ziyarette bulundu. Sayın Nazif Yılmaz'a ziyaretleri sırasında Din Öğretimi Genel Müdürü Dr. Ahmet İşleyen, Uluslararası Eğitim Daire Başkanı Yusuf Akbaş ve İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş eşlik etti.

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Nazif Yılmaz ve beraberindeki heyet ilk olarak Tarsus Uluslararası Ashabı Kehf Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Ziyareti sırasında öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Sayın Bakan Yardımcımız, eğitimin önemine vurgu yaptı.

Ziyaretin ardından Suphi Öner Öğretmenevine geçen heyet, 6 Şubat depremi sonrası aktif görev alan Müdürlüğümüz Arama Kurtarma Birimi ile birlikte deprem sonrası kurtarma faaliyetlerinden oluşan fotoğraf sergisini gezdi.

Suphi Öner Öğretmenevi Tarsus salonunda Mersin İmam Hatip Okulları Müdürleri ile toplantı yapan Sayın Yılmaz, ardından Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda Akdeniz, Mezitli, Toroslar ve Yenişehir ilçeleri okul müdürleri ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Nazif Yılmaz ve beraberindeki heyet, öğleden sonra Sayın Valimiz Ali Hamza Pehlivan'a makam ziyaretinde bulundu.

Ziyaretin devamında, Mut Anadolu İmam Hatip Lisesi Tatbikat Cami'nin açılış töreninde hitaplarını gerçekleştiren Sayın Yılmaz, okul öğretmenleriyle öğretmenler odasında sohbet ederek eğitim öğretime dair istişareler yaptı.

08-02-2024

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.