MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanımızdan Milli Eğitim Müdürü Koca’ya Ödül

Millî Eğitim Bakanımızdan Milli Eğitim Müdürü Koca’ya Ödül

 

Şanlıurfa’da yapılan İl Milli Eğitim Müdürleri Toplantısında Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca Milli Eğitim Bakanı´mız tarafından ödüllendirildi.

            İl Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısında 15 Temmuz darbe girişimi sonrası süreçte FETO terör örgütü ile yapılan mücadelede gösterdiği üstün başarı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ödüllendirilen İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’ya ödülünü Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Adına Yenilik Teknolojileri Genel Müdürü Bayram Çetin tarafından verildi.

            Koca, “Milletimizin 2. kurtuluş mücadelesi olarak görülebilecek bu süreçte yaptığımız çalışmaların bu şekilde ödüllendirilmesinden büyük onur duyuyoruz. Bu Ödül’ü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum.15 Temmuz darbe girişimi gecesi ve sonrası süreçten günümüze kadar vakur duruşu ve her türlü takdire şayan  direnişi ile Vatanına Milletine sahip çıkan Mersinli hemşerilerim adına alıyorum. Bu gurur hepimizin” dedi.

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.