MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Maarif Başmüfettişi Sayın Yunus Harman ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Koca Mersin Valisi Sayın Ali İhsan Su´ya Nezaket Ziyaretinde Bulundu
![Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Maarif Başmüfettişi Sayın Yunus Harman ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Koca Mersin Valisi Sayın Ali İhsan Su´ya Nezaket Ziyaretinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2019_03/04165616_PHOTO-2019-03-04-16-53-10.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Maarif Başmüfettişi Sayın Yunus Harman ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Koca Mersin Valisi Sayın Ali İhsan Su´ya Nezaket Ziyaretinde Bulundu
Misafirlerini makamında ağırlayan Mersin Valisi Sayın Ali İhsan Su ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.