MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Kadın Personelin "8 Mart Dünya Kadınlar Gününü" Kutladı
![Millî Eğitim Müdürümüz Kadın Personelin "8 Mart Dünya Kadınlar Gününü" Kutladı](/meb_iys_dosyalar/2017_03/08165456_lm.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Kadın Personelin "8 Mart Dünya Kadınlar Gününü" Kutladı
MillÎ Eğitim Müdürü Adem Koca Müdürlüğümüzde görev yapan kadın personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü" kutladı. "Cennetin annelerin ayakları altındadır" Hadisini hatırlatan Koca; " Bir erkeği eğitirseniz bir adamı eğitirsiniz.Bir kadını eğitirseniz, bir kuşağı eğitirsiniz" diyerek kadınların toplumdaki önemine de vurgu yaptı.