MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Mersin İl Müftülüğü Tarafından Düzenlenen "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" Programına Katıldı

Millî Eğitim Müdürümüz Mersin İl Müftülüğü Tarafından Düzenlenen  "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" Programına Katıldı

Mersin İl Müftülüğü tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sersgi Sarayında düzenlenen konferansa, Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Mehmet Altunkaya , Mersin İl Müftüsü Şaban Kondi, Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, Diyanet Görevlileri ve Müftülük çalışanları katıldı.

 İstiklal Marşı, Kur’anı Kerim tilaveti ile başlayan konferansın açılış konuşmasını gerçekleştiren Mersin İl Müftüsü Dr. Şaban Kondi, Diyanet İşleri Başkanlığı olarak Camiler ve Din Görevlileri Haftası´nın bu yıl, ´Camiler ve Din Hizmetine Adanmış Ömürler´ temasıyla düzenleneceğini ve toplumda farkındalık gerçekleştirmeye çalıştıklarını söyledi.


03-10-201803-10-201803-10-2018


Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.