MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz, Mersin Kent Müzesini Ziyareti Sırasında Vali Su´ya Eşlik Etti
![Millî Eğitim Müdürümüz, Mersin Kent Müzesini Ziyareti Sırasında Vali Su´ya Eşlik Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/27160142_IMG_4449.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz, Mersin Kent Müzesini Ziyareti Sırasında Vali Su´ya Eşlik Etti
Mersin Valisi Ali İhsan Su´nun Mersin Kent Müzesi ziyareti sırasında, Mersin Millî Eğitim Müdürü Adem Koca Valimize eşlik etti. Ziyaret sırasında Müzenin restorasyon ve teşhirini üstlenen Mustafa Erim de hazır bulundu.