MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Vali Su´ya Silifke Ziyaretlerinde Eşlik Etti

Millî Eğitim Müdürümüz Vali Su´ya Silifke Ziyaretlerinde Eşlik Etti

Millî Eğitim Müdürümüz Vali Su´ya Silifke Ziyaretlerinde Eşlik Etti

Mersin Valisi Ali İhsan Su´nun Silifke İlçesine yapmış olduğu ziyarette Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca da hazır bulundu.

Silifke Kaymakamlığında başlayan ziyaret turu, Silifke Kalesi Kazı Alanının incelenmesi ve esnaf ziyaretiyle devam etti. Daha sonra Vali Su ve Millî Eğitim Müdürü Koca Silifke Sarıcalar Mahallesinde devam eden Anadolu Lisesi Okul inşaatında incelemelerde bulundular. Proje hakkında Millî Eğitim Müdürü Koca´ya sorular soran Vali Su, yapılan hizmetlerin ülkemiz adina hayırlara vesile olmasını dilediğini belirtti.

İlimize eğitim alanında yapılan hizmetlerin devamının geleceğini ifade eden Koca, geleceğe güvenle bakmanın eğitimli ve iyi insanlar yetiştirmekten geçtiğini söyledi. Bu alanda gece gündüz ayrımı yapmadan çalışmaya ve üretmeye kararlı olduklarını ifade eden Koca, yeni eğitim yuvasının Mersin´e ve Silifke´ye hayırlı olmasını temenni ettiğini sözlerine ekledi.

15-08-201715-08-201715-08-201715-08-2017

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.