MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüzden Emniyet Teşkilatına Taziye Ziyareti

Millî Eğitim Müdürümüzden Emniyet Teşkilatına Taziye Ziyareti

Millî Eğitim Müdürümüzden Emniyet Teşkilatına Taziye Ziyareti

       36’sı polis olmak üzere 44 vatandaşımızın şehit olduğu İstanbul’daki hain terör saldırısının ardından İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul idarecileri ve bir grup öğrenci ile birlikte polis teşkilatına taziye ziyaretinde bulundu.

        Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’yi makamında ziyaret eden Millî Eğitim Müdürü Koca, derin üzüntü içerisinde bulunduklarını belirterek, bu tür saldırıların hiçbir şekilde birlik ve beraberliğimizi bozamayacağını kaydetti. 

         Emniyet teşkilatımıza minnettar olduklarını ifade eden Koca, ülkemiz için canını veren şehitlerimizi saygı ile andıklarını bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da millet olarak güvenlik güçlerimizin arkasında olduklarını söyledi.

         Koca, Emniyet Müdürü Şahne’ye şehit olan polisler için başsağlığı dileyerek, bu zor günlerde yanınızdayız mesajını verdi.

         Emniyet Müdürü Şahne ise mesai arkadaşlarını kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisinde olduklarını belirterek, emniyet güçleri olarak terörle mücadeleye başta halkımızın huzur ve güvenliği için canla başla devam edeceklerini belirtti.

        Şahne, bir daha bu tür elim terör olaylarının yaşanmaması temennisinde bulunarak, hem kendileri hem de yüce Türk Milleti için derin üzüntü kaynağı olan böyle bir hadisede eğitim camiasını yanlarında buldukları için Millî Eğitim Müdürümüzün şahsında teşekkürlerini sundu.

         Şehit Polisler için Kuran-ı Kerimin okunduğu ziyarette Milli Eğitim Müdürümüz tarafından  ‘Hepimiz Biriz’ adlı fotoğraf çalışması Emniyet Müdürü Şahne’ye hediye edildi.

 

 

 

12-12-201612-12-201612-12-201612-12-201612-12-201612-12-2016

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.