MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüzün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüzün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

             Yüce Milletimiz, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesinde gösterdiği eşsiz kahramanlıkla vatanımızı yok etmek isteyen devletlere karşı birlik ve beraberlik ruhuyla büyük bir zafer kazanmış, bu güzel vatanı bizlere emanet etmiştir. 

Milletimiz, dün olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için her türlü fedakârlığı gösterecek, bağımsız ve güçlü Türkiye kararlılığını sürdürecek güçtedir. Bizler de hep birlikte sergileyeceğimiz kararlı duruşumuz ve mücadelemizle, kurtuluş destanımızı yazan ecdadımızın bize emanet ettiği bu vatan için sonuna kadar hizmet edecek ve bu aziz vatanı bizden sonraki nesillere en güçlü şekilde miras bırakacağız.  

Bu duygu ve düşüncelerle; Büyük Zaferin 96’ncı yıldönümünü kutluyor, Anadolu’nun düşman işgalinden kurtarılması ve yeni devletimizin kuruluşu sürecinde mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ve şanlı Bayrağımızın ebediyete kadar dalgalanması için canlarını feda eden tüm Şehitlerimizi ve Gazilerimizi saygıyla anıyorum.

Adem KOCA

Mersin İl Millî Eğitim Müdürü 

 

29-08-2018

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.