MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

             Sevgili öğretmenlerim ve öğrencilerim, 

Mübarek Ramazan Bayramı'nızı en içten dileklerimle tebrik ederim.  Ramazan ayı boyunca yaşadığımız  dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı ve hissettiğimiz sevgiyi biriktirerek geldik bu bayrama.

Bayramların en önemli özelliği bugünlerin ailemizle birlikte, büyüklerimizin gönlünü aldığımız, kırgınlıkları sona erdirdiğimiz günler olmasıdır. Sizlerden en büyük isteğim bu bayramda çocuklarınızla aile büyüklerini, akrabalarınızı ve komşularınızı ziyaret edelim. Onların iyi dualarını alalım, çocuklarınıza bayramın gerçek yüzünü gösterelim. 

Biliyorum ki bayramı en acı şehit aileleri yaşar, çevremizdeki şehit ailelerinin de gönüllerini almayı unutmayalım. Bu vesileyle de vatan yolunda hiç düşünmeden hayatından vazgeçmiş ve cennette en üst mertebede yer alacak şehitlerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin, İslam dünyasının bayramını bir kere daha en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramın ülkemize ve İslam dünyasına huzur, mutluluk ve barış  getirmesini diliyorum.

Adem KOCA

Mersin İl Millî Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.