MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ADEM KOCA'DAN BAYRAM MESAJI
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ADEM KOCA'DAN BAYRAM MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2022_04/28093359_Untitled-1_copy.jpg)
Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Evlatlarım, Değerli Veliler;
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu Ramazan Bayramı'nın; milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını diler, tüm İslâm aleminin ve aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ederim.
Adem KOCA
Mersin Millî Eğitim Müdürü