MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

MİLLİ EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Mersin'de proje aşamasında olan, yapımı devam eden ve biten eğitim projeleri, Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleşen toplantıda ele alındı.

Eğitim yatırımlarının yöneleceği alanlar ve ihtiyaçların genel olarak değerlendirildiği toplantıda Vali Ali İhsan Su, yetkililerden ilçelerdeki mevcut derslik durumu ve ilimiz genelinde yapılacak yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Mersin'e yeni derslikler kazandırılacağını ve planlanan yatırımlarla eğitim kalitesinin daha da yükseleceğini ifade eden Vali Ali İhsan Su, eğitim altyapısının en iyi şekilde inşa edilebilmesi için gerekli çalışmaların yürütülmeye devam ettiğini söyledi.

Sahil Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mersin Valiliği Yatırım İzleme Şube Müdür V. Hasip Selçuk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kamil Çelebi Yılmaz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Burgut katıldı.

15-02-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.