MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSO BAŞKANI HAKAN SEFA ÇAKIR İLE MESLEK LİSELERİ HAKKINDA GÖRÜŞME YAPILDI

MTSO BAŞKANI HAKAN SEFA ÇAKIR İLE MESLEK LİSELERİ HAKKINDA GÖRÜŞME YAPILDI

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Cuma İvrendi ile MTSO Başkanı Hakan Sefa Çakır arasında meslek liselerinde yapılacak projeler hakkında görüşme gerçekleştirildi.

MTSO Başkanı Hakan Sefa Çakır'ın ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede, Mimar Sinan MTAL atölye yapımı, Mersin'deki meslek liselerinde üretilen ürünlerin ulusal ya da yerel fuarlarda sergilenmesi, meslek liselerinin öğretmen ve öğrencilerinin yurt dışındaki iyi örnekleri yerinde incelemesi için MTSO iş birliği ile yurt dışına götürülmesi, meslek lisesi ürünlerinin gelir katkısı için pazarlama departmanı oluşturulması ve satış ofisi kurulması, meslek liselerinde okulların masa tenisi masası üretimi konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Cuma İvrendi, Mersin'de gerçekleştirilen meslek liseleri ile ilgili çalıştay raporunun da beklendiğini söyleyerek, MTSO Başkanı Hakan Sefa Çakır'ı okullara davet etti.

Ziyarette İl Millî Eğitim Şube Müdürü Cuma İvrendi'ye KARGEM İl Koordinatörü Aydın Bütünay, Mimar Sinan MTAL Okul Müdürü Faruk Erol, Mimar Sinan MTAL İnşaat Alanı Şefi Zeki Küçükçoban ve Mimar Sinan MTAL Kimya Alanı Şefi Erdal Erbay eşlik etti.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.