MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSO' DAN "LGS VE YKS'DE BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜL TÖRENİ"

MTSO' DAN

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2023 Yılı LGS ve YKS'de başarılı öğrencilerimize yönelik düzenlenen ödül törenine katıldı. MTSO Meclis Salonu'nda düzenlenen törene MTSO yönetim kurulu, dereceye giren öğrencilerimiz ve velileri katıldı.

            Törende İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, "Marifet iltifata tabidir. Canla başla çalışarak sınavlarda güzel başarılar elde eden kıymetli öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyorum. Şunu unutmayınız ki akademik başarılar güzel ahlakla taçlanır, başarılar azimle daim olur. İyi yüreğinizle disiplinli çalışmalarınızı sürdürmenizi; ailenize, vatanınıza, milletinize hayırlı birer evlat olmanızı temenni ediyorum. Başarı hiçbir zaman tek kişinin emeğiyle olmaz. Biliyorum ki bugün burada evlatlarıyla gurur duyan velilerimiz var, onlara da emekleri fedakarlıkları için en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Çok değerli meslektaşlarım, öğrencilerimizin büyük başarılarında sizlerin ne kadar büyük çabası, emeği olduğunun farkındayız. Çok değerli bilgilerinizi, deneyimlerinizi evlatlarımızla paylaştınız, yeri geldi öğretmen yeri geldi dert ortağı oldunuz onlara. Azim ve disiplin içinde, şevkle yürüttüğünüz çalışmalardan ötürü sizlere de yürekten teşekkür ediyor; azminiz, şevkiniz daim olsun diyorum. Çok değerli MTSO yönetim kuruluna öğrencilerimizi taltif ederek gösterdikleri incelikten dolayı en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

 

22-09-202322-09-202322-09-202322-09-202322-09-2023

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.