MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BİRİM AMİRLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BİRİM AMİRLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz birim amirleriyle 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı sene başı değerlendirme toplantısı yapıldı.

            Milli Eğitim Bakanlığımızın yayımlamış olduğu genelge ile ilimizde okulların açılmasına ilişkin yürütülen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, "Öncelikle bugüne kadar özveriyle ve başarıyla yürüttüğünüz çalışmalar için teşekkür ediyorum. Yeni eğitim öğretim yılında da çalışmalarımızı aynı özveriyle, titizlikle ve tüm kurumlarımızla ve meslektaşlarımızla diyalog içinde yürütmeye devam edeceğiz. Önceliğimiz ilimiz genelinde eğitimin kalitesini artırmak, fırsat eşitliği çerçevesinde evlatlarımıza eğitimde en iyi olanakları sunmak, velilerimizle ve meslektaşlarımızla diyaloğumuzu en sağlıklı şekilde sürdürmeye devam etmek, farklı projelerle çocuklarımızı pek çok alanda geliştirmek olacak. 11 Eylül'de okullarımız tüm hazırlıklarını tamamlamış olarak öğrencilerimizi karşılayacaklar. Herhangi bir eksik olduğu takdirde en sağlıklı iletişimi kurup doğru yerlere ulaşarak eksiklerimizi tamamlayacağız. Şimdiden emekleriniz için teşekkür ediyor, hayırlı, sağlıklı, başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeyi temenni ediyorum." dedi.

31-08-202331-08-202331-08-202331-08-202331-08-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.