MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüze Ziyaret

Müdürlüğümüze Ziyaret

Konya Şeb-i Arus Törenlerinde İlimizi temsil eden Sn.Vacide ERDOĞAN, Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Mehmet METİN ve Okul Müdürü Sn.Osman KAÇAN'la birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Adem KOCA'yı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Adem KOCA, başarılı çalışmalarından dolayı öğretmenimizi tebrik ederek kendisine teşekkür plaketi verdi.

81 İLDEN 81 ÖĞRETMEN KONYA'DA BULUŞTU

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Konya Valiliği, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde Mevlânâ'nın 746. Vuslat yıl dönümünde Şeb-i Arus haftası için düzenlenen "81 ilden 81 öğretmen Konya Programı" Konya'da Mevlana Öğretmenevinde gerçekleşti.

Her ilden, mesleki başarılarıyla farkındalık yaratan 1 öğretmenin illerini temsil etmek üzere seçilerek katıldığı programa, Mersin'i temsilen ilçemiz Borsa İstanbul Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı / İngilizce öğretmeni Vacide ERDOĞAN katıldı.

Programa Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim Kurumları ile İlişkiler Daire Başkanı Muhittin Yılmaz, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ile İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları katılarak öğretmenlere katılım belgesi ile çeşitli hediyeler verdiler.

Program Konya Panorama Müzesi, Hz. Mevlana Türbesi ve Konya Bilim Merkezi gezisi ile devam etti. Mevlana Kültür Merkezinde gerçekleşen Ahmet Özhan konseri ardından, Sema gösteri ile sona erdi. 81 ilden gelen temsilci öğretmenler, deneyimlerini ve örnek çalışmalarını birbirlerine ile paylaşma imkanı buldu.

18-12-201918-12-201918-12-201918-12-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.