MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_02/15152040_IMG_5505_copy.jpg)
Tarsus Abdulkerim Bengi Anadolu Lisesi Mezunları Derneği üyeleri ve Avukat Sayın Bilge TARGAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA´yı makamında ziyaret ettiler.
Dernek üyeleri ve Sayın Bilge TARGAN, misafirperverliğinden dolayı Sayın Adem KOCA' ya teşekkürlerini ifade ettiler. Misafirlerini makamında ağırlayan Sayın Adem KOCA ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.