MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZDEN SEVİL ÖĞRETMEN'E ÖZEL TEŞEKKÜR

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, okullarında fark yaratan öğretmenleri ödüllendirmeye devam ediyor.
MÜDÜRÜMÜZDEN SEVİL ÖĞRETMEN'E ÖZEL TEŞEKKÜR

Mersin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Koca, her hafta, kendi alanlarında gerçekleştirdikleri örnek çalışmalarla mesleklerinde fark yaratan ilimiz öğretmenlerinden  haftada en az bir öğretmeni makamında ağırlamaya devam ediyor. En son,  Yenişehir Hüseyin Polat Özel Eğitim Uygulama Okulu ikinci kademedeki 8.sınıf öğrencileriyle yürüttüğü çalışmalarından dolayı ödüle layık görülen Özel Eğitim Öğretmeni Sevil Erol'a, mesleğine olan özverili yaklaşımından dolayı teşekkür ederek ödülünü takdim eden İl Müdürümüz, "İşini severek ve gönülden yaptığı takdirde, bir öğretmenin neleri başarabileceğini bizlere gösteren öğretmenlerimizle her daim gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin emin ellerde olduğunu bilmek hem bizler hem de velilerimiz için çok değerli."dedi.

Mersin İl Milli Eğitim ailesi olarak biz de eğitimin bir gönül işi olduğunu bizlere hatırlatan kıymetli öğretmenimize, mesleğinde başarılarla geçireceği nice yıllar diliyoruz.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.