MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mut Ak Ali Küçük Eğitim Uygulama Okulu Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Mut Ak Ali Küçük Eğitim Uygulama Okulu Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

 

Mut Ak Ali Küçük Eğitim Uygulama Okulu Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

          Ziyarete Mut İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Gergin, Okul Müdürü Aydın Bütünay, Müdür Yardımcısı Serkan Kavastan, öğretmenler Abide Atik, Fethiye Erol ve Öğrenciler Fatma Çay ve Onur Kılıç katıldı.

Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Kutlu Tekin Baş ve Emre Duru’nun da bulunduğu ziyarette, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla bir konuşma yapan Millî Eğitim Müdürü Adem Koca,  engellerin sevgiyle aşılacağını ve  engelli vatandaşların toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, önlerindeki tüm engelleri kaldırmak, kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak ve onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermenin herkesin sosyal sorumluluğu olduğunu söyledi.

Öğrencilerin el emekleri ile hazırladıkları hediyelerini takdimleri sırasında Okul Müdürü Bütünay "Amacımız öğrencilerimizin üretken bireyler haline gelmesini sağlamak ve toplum içinde bağımsız yaşayabilecek yeterlilikleri kazandırmaktır. Engellilerin normal bir hayat sürmelerinin ancak tüm toplumun desteğiyle mümkün olacaktır.” Dedi.

 

12-05-2017

12-05-201712-05-201712-05-2017

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.