Öğrencilerimizden Altın Çağda Bilim Sergimize Katılımlar Devam Ediyor
![Öğrencilerimizden Altın Çağda Bilim Sergimize Katılımlar Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2018_02/28145325_AltYn_CaYda_Bilim_2._gun.jpg)
Mersin Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Müdürlüğümüzün iş birliğiyle 23 Şubatta ziyarete açılan, 7. ve 16. yüzyıllar arasında yaşamış Türk ve İslam medeniyetleri bilim insanlarının buluşlarının minyatürlerinin sergilendiği "Altın Çağ´da Bilim Sergisi"ne katılımlar devam ediyor.
Bugün sergimizi, Salim Yılmaz Lisesi, Gazipaşa İlk ve Ortaokulları, Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi, Mithat Paşa Ortaokulu, 3 Ocak Ortaokulu, Fatih İlkokulu, Ahi Evran İmam Hatip Ortaokulu, Nasrettin Hoca Anaokulu öğrencileri ziyaret etti.