MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖĞRETMENLER TÜRKİYE İÇİN SÖYLÜYOR"Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün "Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor" kampanya kapsamında Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapmakta olan birbirinden yetenekli on öğretmen tüm Türkiye'ye uzaktan konserle #evdekal-müziklekal mesajı verdi.

Başlatılan kampanya dahilinde "Sesimiz Nefes Olsun!" sloganıyla açılan kanaldan da yayınlanan sözleri Çiğdem Talu'ya müziği Melih Kibar'a ait "Söyle Canım" şarkısını çalıp söyleyen öğretmenlerimiz Koronavirüs ile mücadele günlerimize neşe kattılar. 

"Karantina dönemini sahip olduğumuz yeteneklerimizi parlatarak mesleki niteliğimizi arttırmak adına fırsata dönüştürüyoruz." diyen, aynı zamanda topluluğun sanat yönetmenliğini de yapan Yenişehir Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi Müzik Öğretmeni Oral Mustafa Akça nezdinde sanatını icra eden tüm öğretmenlerimizi gönülden kutluyoruz.

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.