MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimiz Vali Konağı'na Misafir Oldu

Öğretmenlerimiz Vali Konağı'na Misafir Oldu

Mersin Valimiz Sn. Ali İhsan SU ve Eşi Sn. Zeliha SU Hanımefendi, '24 Kasım Öğretmenler Günü' münasebetiyle ilimizde görev yapan öğretmenleri Vali Konağı'nda kabul etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA ve öğretmenlerimizi temsilen bir grup öğretmenin  katılımıyla gerçekleşen kabulde bir konuşma yapan Valimiz Sn. Ali İhsan SU, son derece önemli ve kutsal bir görevi yerine getiren öğretmenlerin, geleceğimizin teminatı yavrularımızı en güzel şekilde yetiştirmek için üstün bir gayretle çalıştığını ifade etti.

Öğretmenlerin çocuklarımızı evrensel ve bilimsel ilkeler ışığında, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmeye devam edeceklerine yürekten inandığını kaydeden Vali SU, Cumhuriyetimizin Kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden tüm öğretmenleri rahmet ve minnetle anarak, tüm eğitim camiasının 'Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Sıcak bir atmosferde karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen kabulde, İl Milli Eğitim Müdürü Sn. KOCA, ilimiz genelinde eğitim alanında yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vererek, kabulünden dolayı Valimiz Sn. Ali İhsan SU'ya teşekkürlerini sundu.

Kabul, bir süre sohbet edilmesinin ardından günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

25-11-201925-11-201925-11-201925-11-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.