MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri ile Toplantı

Okul Müdürleri ile Toplantı

Mersin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Adem KOCA, Çamlıyayla ilçesinde okul müdürleri ile bir araya geldi.

Geleceğimiz, çocuklarımızın yüzünün gülmesiyle aydınlanacaktır diyen Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Adem KOCA, Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim alanında çocuklarımız için gereken herşeyin yapıldığını ve elde edilen başarıdan da mutluluk duyduğunu, bugünün küçüklerinin yarının büyükleri oldukları bilincinden hareketle, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Mersin ilinde çocuklarımız için önemli çalışmaların yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini belirtirken, okul müdürlerimiz ile eğitim alanındaki yeniliklerin ve çağdaş düşüncelerin ilçe genelindeki okullarda daha etkin bir şekilde uygulanması için neler yapılabileceği üzerine konuştu. 

Mersin genelinde eğitimde çok güzel gelişmeler yaşandığını ve Çamlıyayla ilçesininde bu başarılarda yerinin olduğunu ifade eden Sn.KOCA, bugüne kadar eğitim alanında yapmış oldukları çalışma ve desteklerinden dolayı idarecilerimize teşekkürlerini sundu.

12-12-201912-12-201912-12-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.