MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"OKUL UYGULAMALARI VE YÖNETİCİ HAREKETLİLİK PROGRAMI" BAŞLADIİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, Milli Eğitim Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ve ülkemizdeki iyi örneklerden biri olan Mezitli İstanbul Ticaret Odası Şehit Mehmet Güçlü Ortaokulu'nda düzenlenen "Kentten Köye Mutlu Çocuklar Projesi Okul Uygulamaları ve Yönetici Hareketlilik Programı" na katıldı.

Farklı illerden ortaokul okul müdürlerinin eğitimde iyi örneklerin paylaşılarak çoğaltılması amacıyla katılımcı olarak Mersin'de buluştuğu programda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, "Öncelikle proje kapsamında ilimizde misafir ettiğimiz tüm okul müdürlerimize hoş geldiniz diyor, programın en verimli şekilde geçmesini temenni ediyorum. Mezitli İstanbul Ticaret Odası Şehit Mehmet Güçlü Ortaokulumuzun tüm illerimize iyi örnek olması bizleri gururlandırmaktadır. Bizler Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm birimlerimizde, tüm meslektaşlarımızla iyi örnekleri çoğaltmak ve yaygınlaştırmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Proje kapsamında okul yöneticilerimizi ilimizde ağırlamaya devam edeceğiz. Mezitli İstanbul Ticaret Odası Şehit Mehmet Güçlü Ortaokulumuzun Türkiye'de iyi örnekler arasında yer almasında emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyor, eğitimde iyi örneklerin çoğaltılması temennisiyle tüm katılımcılarımıza, tüm meslektaşlarımıza başarılar diliyorum." dedi.

Mezitli İstanbul Ticaret Odası Şehit Mehmet Güçlü Ortaokulu'nda, 19-21 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek program kapsamında 9 farklı ilden gelen 9 ortaokul okul müdürüne yerel, ulusal ve uluslararası projelerle proje tabanlı öğrenme okul uygulamaları konusunda okulun sahip olduğu tecrübe ve bilgiler aktarılmaktadır.

20-09-202220-09-202220-09-202220-09-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.