MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri: Akdeniz Mehmet Canpolat İlkokulu 30 Eylül 2015
![Okul Ziyaretleri: Akdeniz Mehmet Canpolat İlkokulu 30 Eylül 2015](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_30173051_20150930_092948.jpg)
Okul Ziyaretleri: Akdeniz Mehmet Canpolat İlkokulu
Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılının açılışı ve İlköğretim Haftası münasebetiyle Akdeniz ilçesinde bulunan Mehmet Canbolat İlkokulunu ziyaret etti. Ziyarette okul müdürlerinden bilgi alan Koca, öğretmen ve öğrencilerle de sohbet etti.