MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ORTAÖĞRETİMDE 10.000 OKUL LİSEDEYİZ" PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 

Ortaöğretim, Din Öğretimi, Mesleki ve Teknik Eğitim, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüklerine bağlı okul/kurumların ortaöğretim kademelerinde akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimi destekleyen okul ortamlarının oluşturulmasını sağlamak, okullar arası başarı farklarını azaltmak, eğitimde imkan ve fırsat eşitliğini güçlendirmek amacıyla hazırlanan "Ortaöğretimde 10.000 Okul LİSEDEYİZ" projesi kapsamında, 81  il milli eğitim müdürlüklerindeki ilgili birimlerden sorumlu İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı/Şube Müdürlerinin katılımlarıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Sayın Kutlutekin BAŞ, Ortaöğretim Kurumları Şubesi'nden sorumlu Şube Müdürü Sayın Ali KANIK ve Din Öğretimi Şubesi'nden sorumlu Şube Müdürü Sayın Abdulvahab KORKMAZ'ın katıldığı toplantıda "OrtaÖğretimde 10.000 Okul LİSEDEYİZ" projesi ilgili ön bilgilendirme yapıldı.

 

02-12-202202-12-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.