MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖYKÜLERLE TARSUS" YAZAR ÖĞRETMENLERİMİZDEN MAKAM ZİYARETİTarsus İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet METİN ile "Öykülerle Tarsus" kitabı yazarı dört öğretmenimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'yı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, " Ülkemizin medeniyet merkezlerinden kadim bir kültüre sahip Tarsusumuzu değerli öyküleriyle anlatan çok kıymetli öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Meslektaşlarımız sayesinde öğretmenliğin ne kadar kutsal ve özverili bir meslek olduğunu bir kez daha görmüş olduk." dedi.

 "ÖYKÜLERLE TARSUS" kitabı, Anadolu'nun bir medeniyet merkezi olan Tarsus'umuzda görevli değerli eğitim neferi 22 öğretmenimizin, Tarsus kültürü ve medeniyetiyle alakalı birbirinden güzel 24 hikâye ile bu güzel coğrafyamızın çocuklarımıza, gençlerimize ve Tarsus'u gören veya görmek isteyen herkese yansımasıdır. Bu engin coğrafyada yaşayan ve yaşatılmış her bir kültür öğesini bir miras gibi bu kitapla nesillerimize armağan etmeyi amaçlamaktadır. 

19-09-202219-09-202219-09-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.