MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEVZUAT SEMİNERİ AÇILIŞ PROGRAMI

ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEVZUAT SEMİNERİ AÇILIŞ PROGRAMI

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Mevzuat Semineri açılış programı 14.12.2023 tarihinde Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Sayın Fethullah GÜNER başkanlığında yapıldı. Mersin Suphi Öner Öğretmenevinde yapılan programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ katıldı. 

    Akdeniz Bölgesi'ndeki il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerinde çalışan özel öğretimden sorumlu il müdür yardımcıları ve şube müdürlerine yönelik olarak düzenlenenve iki gün sürecek olan seminere, Eğitim Politikaları Daire Başkanı Dr. Kadir Burak SALİMOĞLU, Öğretim Programları Daire Başkanı Sayın Metin İLCİ  ve Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kültür Şube Müdürü Sayın Hasan VARELCİ de katıldı. Programa ev sahipliği yapan Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Müdürü Sayın Muharrem KÖSE de açılışta bulundu.

     Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Mevzuat Semineri Programında konuşan Sayın Fazilet DURMUŞ, "Eğitimin her kademesinde büyük bir özveriyle çalışmalıyız. Başarı için yaptığımız işleri, projeleri takip etmek çok önemli. Çalışmaların takibini yapmalı, geri dönütleri toplamalıyız. Ancak o zaman amacımıza ulaşıp ulaşmadığımızı görebiliriz. Yeniliklere açık olmalıyız.   Değişimi ve dönüşümü önce kendi içimizde içselleştirmeliyiz. Yoksa yenilikleri alana yansıtamayız. Başarının çok iyi bir ölçütü var. Eğer çalışmalarınızın sonucunda kalbinizin derinliklerinde hissettiğiniz huzursa orda gerçek bir başarı hikâyesi var demektir." dedi. Sayın DURMUŞ ayrıca Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Mevzuat Semineri'ne ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyetini de dile getirdi.

 

14-12-202314-12-202314-12-202314-12-202314-12-202314-12-202314-12-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.