MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

POTANIN SULTANLARINDAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ'A ZİYARET

POTANIN SULTANLARINDAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ'A ZİYARET

Gençlik ve Spor Bakanlığının Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla düzenlemiş olduğu Kamu Sporu Oyunları kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğü Kadın Basketbol takımı Türkiye şampiyonu olarak verdikleri sözü tuttu ve kupayı Mersin'imize getirdi. Şampiyonlarımız İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'u makamında ziyaret etti. 

Turnuvada ilk olarak Burdur İl Millî Eğitim Müdürlüğü Kadın Basketbol takımını evinde yenen oyuncularımız bölge birincisi oldu. Ankara'daki final müsabakasına gitmeye hak kazanan takımımız zorlu maçın ardından kupayı ilimize kazandırdı. İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ile yaptıkları görüşmede oyuncular, "Hedefimiz Ankara finaline katılıp kupayı Mersin'imize getirmekti. Hedefimize ulaştığımız için çok mutluyuz." dedi.Fazilet Durmuş, çocuklarımızın ve gençlerimizin spora yönlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi. Bu konuda Beden Eğitimi dersi öğretmenlerimizin kilit rol oynadığını belirten Durmuş, sporcularımızı gösterdikleri üstün başarı ve kazandıkları kupa için tebrik  ederek başarılarının devamını diledi.

01-04-202401-04-2024

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.