MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Prof.Dr. Servet ÖZDEMİR İlimizde “2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm” Konulu Konferans Verdi

Prof.Dr. Servet ÖZDEMİR İlimizde “2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm” Konulu Konferans Verdi

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmen ve yöneticilerin mesleki niteliklerinin geliştirilmesi çalışmaları kapsamında hazırlanan “2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm” Konferansı Başkent Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Servet Özdemir,  İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri ve okul müdürlerinin katılımlarıyla Yenişehir İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Başkent Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Servet Özdemir tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yöneticileri ile okul/kurum müdürleri, müdür yardımcıları ve rehberlik öğretmenlerimize yönelik olarak verilen konferans katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Prof. Dr. Özdemir konuşmasında çocuklara hayatın inişli çıkışlı yönlerini öğretmenin, estetik duygu ve düşüncelerini geliştirmenin, sorgulayan ve problem görebilen ve çözebilen bireyler yetiştirmenin önemine değindi. Prof. Dr. Servet Özdemir eğitim davamızın, eğitim odağımızın yönlerinin belirlenmesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca öğretmenlerin kendilerini değerli hissetmesinin önemine vurdu yapan Özdemir Mersin´de bulunmaktan ve öğretmenlerle bir arada olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Konferans katılımcıların sorularının Sayın Prof. Dr. Servet Özdemir tarafından yanıtlanmasıyla son buldu. Millî Eğitim Müdürü Adem Koca,  Prof. Dr. Servet Özdemir´e ilimize teşriflerinden dolayı teşekkür ederek günün anısına hediye taktiminde bulundu.

11-12-201811-12-201811-12-201811-12-201811-12-2018

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.