MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN ADEM KOCA'DAN ARA TATİL MESAJI

SAYIN ADEM KOCA'DAN ARA TATİL MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı, Nisan ayı ara tatil mesajı yayımladı.

KISA BİR ARA...

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

 

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın 17-21 Nisan 2023 tarihlerini kapsayan ikinci ara tatiline geldik. Maalesef eğitim öğretim yılımızın ikinci dönemine milletçe yaşadığımız çok büyük bir felaketle başladık. Büyük acılar yaşadık ama yılmadık. Eğitim camiası olarak devletimizle, milletimizle omuz omuza verdik, vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Bu anlamda hem afet bölgesinde birçok ihtiyaç alanında görev yapan hem de ilimizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımıza gönüllü olarak destek olan tüm meslektaşlarıma yürekten teşekkür ediyor, esenlikle buluşmak üzere iyi tatiller diliyorum.

 

Saygıdeğer Velilerim,

 

Süreçte hep birlikte büyük acılar yaşadık. Ancak sizler bizleri asla yalnız bırakmadınız. Afet bölgesi için yürüttüğümüz çalışmalara sunduğunuz katkılar ve evlatlarımızla el ele yaraları sarma çabalarınız için sizlere de en kalbi teşekkürlerimi sunuyor, iyi tatiller diliyorum.

 

Sevgili Evlatlarım,

 

Üst üste yaşadığımız zorlu günler sizleri yıldırmasın. Bizler devletimiz ve milletimizle el ele oldukça her türlü zorluğu aşacak güçteyiz. Sizler asil ve cesur bir milletin evlatlarısınız. Bu anlamda müsterih olun. Sizlere sevdiklerinizle, bol bol okuyarak, eğlenerek geçireceğiniz güzel bir tatil diliyorum.

 

 

Tüm vatandaşlarımızın ara tatille birleşen Mübarek Ramazan Bayramı'nı ve tüm evlatlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, sağlıklı ve mutlu günlerde buluşmak temennisiyle tüm eğitim camiamıza

 iyi tatiller diliyorum.

 

14-04-2023

 

 

 

Adem KOCA

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü

14.04.2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.