MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_01/29145124_DSC_8221.jpg)
Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca´yı ziyaret etti.
Ağırlıklı olarak eğitim öğretim alanında yapılan ve yapılacak hizmetlerin konuşulduğu ziyaretten oldukça memnun olduğunu belirten Koca; Mersin´in tüm ilçelerinde öğrenim gören öğrencilerin olduğu gibi Silifke İlçemizdee eğitim ve öğretim gören öğrencilerin de refahı, güvenliği ve geleceği konusunda ortak çalışmaktan memnun olacağını ifade etti.