MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SN. ADEM KOCA'DAN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) MESAJI

SN. ADEM KOCA'DAN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) MESAJI

          17-18 Haziran tarihlerinde ülkemiz genelinde ÖSYM başkanlığında düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) gerçekleştirilecektir.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA:

     "17-18 Haziran tarihlerinde tüm yurtla birlikte ilimizde de Yükseköğretim Kurumları Sınavını (YKS) gerçekleştireceğiz. Sınava girecek tüm öğrencilerimize sınav binalarına en geç sınav saatinden 1 saat önce ulaşmaları ve yanlarında mutlaka sınava giriş belgeleri ile kimlik kartlarının bulunması gerektiğini önemle hatırlatmak isterim. 

         Sınav organizasyonunda ve uygulanmasında görev alan tüm meslektaşlarıma ve süreçte evlatlarını yalnız bırakmayan tüm velilerimize yürekten teşekkür ediyor, emeklerinin karşılığını en güzel şekilde almaları temennisiyle tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

       Değerli vatandaşlar, sizlerden ricamız, sınav saatlerinde özellikle okullarımızın yakınlarında sessizliğin sağlanmasıdır. Duyarlılığınız için eğitim camiası olarak sizlere de şimdiden teşekkür ediyoruz." dedi.

16-06-202316-06-2023

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.