MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SN. BAKAN YARDIMCIMIZDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR

SN. BAKAN YARDIMCIMIZDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR

Bir dizi ziyarette bulunmak ve programlara teşrif etmek üzere ilimize gelen Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Fatih KACIR, Mersin Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretleri esnasında Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Fahih KACIR' a; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Hasan GÜL, Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreter V. Sayın Ahmet Rifat DURAN, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Yunus Furkan AKBAL ve Mersin MÜSİAD Başkanı Sayın Serdar YILDIZGÖRER eşlik ettiler.

Sanayi ve teknoloji alanları başta olmak üzere çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunulan ziyaretteSanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Fatih KACIR; ilk günden itibaren teknolojiye ve yenilikçi projelere verdiği büyük önem ve yürüttüğü titiz çalışmalar neticesinde, 2022 yılında TEKNOFEST'e en çok başvuru yapan il olan Mersin Milli Eğitim camiasına, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA nezdinde teşekkür ederek bir model uçak hediye etti.

Sayın Adem KOCA, Mersin'in proje kenti olduğunu, Milli Eğitim camiasının öğrencilerimizin geleceğe güvenle ve donanımlı bir şekilde yürümeleri için her türlü çabayı gösterdiğini ifade ederek Milli Eğitim camiamız adına Sayın Mehmet Fatih KACIR' a şükranlarını sundu.

03-06-202203-06-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.