MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SN. FAZİLET DURMUŞ, ÇUKUROVA BASKETBOL KULÜBÜ- SERCO UNI GYOR EUROLEAGUE KADINLAR BASKETBOL MAÇINI İZLEDİ
![SN. FAZİLET DURMUŞ, ÇUKUROVA BASKETBOL KULÜBÜ- SERCO UNI GYOR EUROLEAGUE KADINLAR BASKETBOL MAÇINI İZLEDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_11/23134629_971806b987ea43a0b8ce7cf6ad4158c3.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN ve eşleri Sayın Yıldız PEHLİVAN Hanımefendi ile Çukurova Basketbol Kulübü- Serco Unı Gyor arasındaki Euroleague Kadınlar Basketbol maçını izledi.
Sayın Fazilet DURMUŞ, Servet Tazegül Spor Salonunda oynanan müsabakada Serco Unı Gyor takımını 75-63 yenen Çukurova Basketbol Kulübü'nü galibiyetlerinden dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.