MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SN. FAZİLET DURMUŞ, EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

SN. FAZİLET DURMUŞ, EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, emekli olan Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin DOĞRU ve eşi emekli öğretmen Sayın Hatice DOĞRU'yu evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Sayın DURMUŞ'a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Fatih BURGUT eşlik etti.

Sayın Fazilet DURMUŞ, emekli öğretmenlerimize eğitim camiamıza uzun yıllar verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Sayın DURMUŞ, "Kıymetli Meslektaşlarım, biz sizden devraldığımız eğitim meşalesini Türkiye Yüzyılında daha da yükseklere çıkarmak, çocuklarımızı milli ve manevi değerlerimiz temelinde dünya vatandaşı yapmak, bilimde, sanatta, sporda, mesleki alanlarda yetiştirmek için büyük gayret içindeyiz. Sizler bize yol gösterici oldunuz. Emeklilik hayatınızı sağlıkla, mutlulukla, sevdiklerinizle geçirmenizi temenni ediyorum." dedi.

Emekli öğretmenlerimiz Sayın Hüseyin DOĞRU ve Hatice DOĞRU, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, "Bizleri unutmadığınız için teşekkür ediyoruz. Bizler mesleğimizi şevkle, mutlulukla icra ettik. Çok güzel evlatlar yetiştirdik. Genç meslektaşlarımızın yolları açık olsun, mesleklerinin kıymetini her geçen yıl daha da iyi anlayacaklar. En çok öğrencilerimizin cıvıl cıvıl seslerini, öğrenme aşkı ile parlayan gözlerini  özlüyoruz. Ziyaretiniz ve temennileriniz için teşekkür ediyoruz." dediler.

15-12-202315-12-202315-12-202315-12-2023

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.