MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SN. FAZİLET DURMUŞ, MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

SN. FAZİLET DURMUŞ, MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, Müdürlüğümüz ARGE birimi ile değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda AR-GE biriminde görevli öğretmenlerimiz ve AR-GE'den sorumlu Şube Müdürü Sayın Çağatay ÇETİN de hazır bulundu.

Toplantıda yapılan AR-GE birimi tarafından yürütülen projeler değerlendirilerek yeni planlanan projeler hakkındabrifing verildi.

Sayın DURMUŞ, "Mersin, AR-GE biriminin koordinatörlüğünde yürütülen çalışmalarla proje şehri olarak bilinen, marka değeri taşıyan bir şehir. Bu anlamda emeği geçen tüm meslektaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı bütün birimlerle entegre bir şekilde yapacak ve yepyeni proje ve çalışmalarla her zaman sahada olmaya devam edeceğiz. Bu konudaki çalışma azminizden ve hevesinizden, heyecanınızdan şüphem yok. Bu şevki ve heyecanı tüm birimlerimizle, tüm bileşenlerimizle ortak bir akılla çalışarak sahaya da yansıtacak ve meslektaşlarımıza, öğrencilerimize örnek ve yol gösterici olacağız. Yapılan proje ve çalışmaların sahadaki öğrenci ve öğretmenlere ulaşması ve yaygınlaştırılması çok önemli. Türkiye yüzyılında geleceğimizi emanet edeceğimiz evlatlarımızı hep birlikte, çok yönlü bir şekilde yetiştireceğiz. Proje çalışmalarını çocuklarımıza yeni ufuklar açmak, hayal güçlerini canlandırmak, üretmenin tadına varmak anlamında çok önemsiyorum. Emeği geçen, gayretle çalışan tüm meslektaşlarıma yürekten teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum." dedi.

29-11-202329-11-202329-11-202329-11-202329-11-202329-11-202329-11-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.