MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SN. FAZİLET DURMUŞ'TAN, BOZON KÖYÜ İSTANBUL TİCARET ODASI ŞEHİT MEHMET GÜÇLÜ İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ

SN. FAZİLET DURMUŞ'TAN, BOZON KÖYÜ İSTANBUL TİCARET ODASI ŞEHİT MEHMET GÜÇLÜ İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle İstanbul Ticaret Odası Şehit Mehmet Güçlü İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek meslektaşlarıyla bir araya geldi. Ziyareti sırasında İl Milli Eğitim Müdürümüze Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet BADAS, Mersin Ak Parti Başkan Yardımcısı Sayın Cevdet BAL, Eğitim Bir Sen Mezitli Başkanı Sayın Davut KARAKAYA ve Mezitli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ahmet UĞURCAN eşlik etti.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz meslektaşlarıyla öğretmenler odasında bir araya gelerek sohbet etti. Sayın Fazilet DURMUŞ, "Kıymetli Meslektaşlarım, bizler çok kıymetli, paha biçilemez bir mesleğin icracısıyız. Bizler minicik yüreklerin sevgisiyle en büyük ödülümüzü alıyor, onların gözlerindeki ışıkla yaşama ve çalışma şevki buluyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günümüz kutlu olsun. Tüm eğitim camiamızın Öğretmenler Gününü tebrik ediyor; hep birlikte sağlıklı, mutlu, hayırlı bir eğitim öğretim yılı geçirmeyi temenni ediyorum." dedi.

 

24-11-202324-11-202324-11-202324-11-202324-11-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.