MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SN. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK'TAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET
![SN. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK'TAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2023_11/20104346_img_6679.jpg)
Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Mustafa Muhammet GÜLTAK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ' a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Sayın GÜLTAK, Sayın DURMUŞ' a yeni görevinde sağlık, mutluluk ve başarı temennisini dile getirdi. Ziyarette, Türkiye Yüzyılında çocuklarımızın geleceği için yürütülecek çalışmaların kurumlar arası dayanışma içinde sürdürülmesi gerektiği ifade edildi.