MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sn. RANA SELÇUK HANIMEFENDİ'DEN ANAOKULU ZİYARETİ
![Sn. RANA SELÇUK HANIMEFENDİ'DEN ANAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_01/08212848_DSC_5204.jpg)
Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya SELÇUK'un eşi Sn.Rana SELÇUK Hanımefendi, beraberinde Bakan Yardımcısı Sn.Mahmut ÖZER'in eşi Sn.Nebahat ÖZER Hanımefendi ve Mersin Valisi Sn. Ali İhsan SU'nun eşi Sn. Zeliha SU Hanımefendi;
Mersin Yenişehir Dumlupınar Anaokulunu ziyaret ederek çocuklarla beraber bir takım etkinliklere katıldılar.