MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SN. VALİMİZ BAŞKANLIĞINDA "LOJİSTİĞİN KALBİ MERSİN" PROTOKOLÜ İMZA TÖRENİ

SN. VALİMİZ BAŞKANLIĞINDA

           Mersin Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN'ın başkanlığında; Suphi Öner Öğretmenevi VIP Salonu'nda düzenlenen törenle Mersin Valiliği, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, Mersin İl Jandarma Komutanlığı ve MERPORT Lojistik arasında "Lojistiğin Kalbi  Mersin" projesi protokol imzası atıldı.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, " Lojistiğin Kalbi  Mersin projesi ile Mersin Valiliğimiz koordinatörlüğünde ve ilgili kurumların iş birliğiyle;  ilimizin lojistik faaliyetler alanındaki tır şoförü ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalar yapmak,  ilimizde tır şoförü ehliyet sahibi olan vatandaşların sayısını arttırmak,  tır şoförlüğü mesleğini icra edecek şoförlerin mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini ihtiyaçlar doğrultusunda planlamak ve  ilimizde istihdam alanı yaratmak amaçlanmaktadır. Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim alanında projeye gerekli desteği sağlayacak, eğitim uygulamalarının sağlıklı yürütülmesi için uygun ortamları oluşturarak gerekli önlemleri alacağız. Bu önemli projenin Mersinimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

21-09-202321-09-202321-09-202321-09-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.