MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SOHBET TADINDA EĞİTİM BULUŞMALARI

SOHBET TADINDA EĞİTİM BULUŞMALARI

 "Sohbet Tadında Eğitim Buluşmaları"nın bu haftaki konuğu, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sn. Adnan BOYACI oldu.

Eba video konferans yöntemi ile gerçekleşen "Sohbet Tadında Eğitim Buluşmaları"na, Mersin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İdarecilerimiz ve Öğretmenlerimiz katıldı.

Öğretmenlerimizle sohbet eden Sn. Adnan BOYACI, öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerinin 2023 Eğitim Vizyonu'nun öncelikli hedefleri içerisinde yer aldığına değinerek, öğretmenlerin gayret ve azimleriyle daha iyi işler yapılabileceğini vurguladı. 

Sn. Adnan BOYACI, "Milli olan ve bizi biz yapan kültürel kodlarımızdaki değerleri canlandırmaya, bunları modern anlamda inşa etmeye, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sunmaya gayret gösterdik. Burada önemli olan gönül köprüleri kurmak. Bu köprülerde ilerlemek önemlidir." diye konuştu.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, katkılarından dolayı Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sn. Adnan BOYACI 'ya teşekkür etti.

13-05-202013-05-202013-05-202013-05-2020

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.