MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tarsus Sesim Sarpkaya Fen Lisesinin Düzenlediği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı “Maker Günleri ve Bilişim Kodlama Laboratuarı” açılışı yapıldı.
![Tarsus Sesim Sarpkaya Fen Lisesinin Düzenlediği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı “Maker Günleri ve Bilişim Kodlama Laboratuarı” açılışı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/24152659_DSC_4415.jpg)
Tarsus Sesim Sarpkaya Fen Lisesinin Düzenlediği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı “Maker Günleri ve Bilişim Kodlama Laboratuvarı” açılışı; Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal , Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca ve Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı’nın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.