MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST HEYECANINA SEN DE ORTAK OL!

TEKNOFEST HEYECANINA SEN DE ORTAK OL!

Millî teknoloji üretme ve geliştirme konusunda gençlerin ilgisinin artırılması hedeflenerek bu alanlarda çalışan binlerce gencin projesine destek olmak için hız kesmeden devam eden TEKNOFEST 2024 başvuruları için geri sayım başladı!

 

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında ilkokul seviyesinden ortaokul, lise, üniversite, lisansüstü ve mezun seviyesine kadar nitelikli binlerce gencimiz hayallerini gerçekleştirmek için birbirinden farklı kategorilerde düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji yarışmaları için "TEKNOFEST ile Gelecek Sensin" mottosuyla bir araya geliyor.

 

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ana yürütücülüğünde, Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali 2024'te Adana'da gerçekleşecek. Mersinli gençlerimizi Adana'ya bekliyoruz.

 

TEKNOFEST yarışmalarına katılmak için başvurular www.teknofest.org web sitesi üzerinden yapılacaktır.

 

Son başvuru tarihinin 20 Şubat 2024 olduğu yarışmalara katıl!

TEKNOFEST 2024'te sen de yerini al!

16-01-2024

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.