MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEMEL EĞİTİM KURUMLARI YATIRIM PROGRAMI TOPLANTISI
![TEMEL EĞİTİM KURUMLARI YATIRIM PROGRAMI TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2022_05/12155918_IMG_9426_kopya.jpg)
2022 yılı "Temel Eğitim Kurumları Yatırım Programı Toplantısı", İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Sayın Kamil ÇELEBİYILMAZ başkanlığında, Valilik Binası Turuncu Salon'da yapıldı.
Toplantıya 4 merkez ilçemiz ile Silifke ve Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizin yatırımdan sorumları şube müdürleri ve yatırım şefleri; Valilik Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanı ve mimarlar katıldı.