MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOROS ÜNİVERSİTESİ'NDEN MASAL EVİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

TOROS ÜNİVERSİTESİ'NDEN MASAL EVİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Toros Üniversitesi Öğretim üyeleri, 22-29 Mart 2022 tarihlerinde Toros Üniversitesi Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen "Okul Dışı Öğrenme Etkinlikleri Programı" ndan dolayı Mersin Anadolu Ayşe Ecevit Masal Evi'ni ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Baykal BAŞDEMİR ve Masal Evi öğretmenlerimize teşekkür plaketi takdim ettiler.

Program kapsamında Mersin Anadolu Ayşe Ecevit Masal Evi'nde, masal evi öğretmenlerimiz tarafından okul öncesi bölümü 1. ve 2. sınıf öğrencilerinin katılımıyla çeşitli atölyelerle farklı kültürel etkinlikler ile çocukların okul dışı ortamlarda gerçekleştirebilecekleri eğitici ve eğlendirici faaliyetler uygulamalı olarak gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Baykal BAŞDEMİR, "Nazik taltifleri için Toros Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ömer ARIÖZ' e, Toros Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sayın Merve KOYUNCU'ya ve etkinlikte emeği  geçen tüm akademisyenlere çok teşekkür ederiz." dedi.

 

02-12-202202-12-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.