MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE KAYAK ŞAMPİYONU ÖZEL SPORCULARINDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

TÜRKİYE KAYAK ŞAMPİYONU ÖZEL SPORCULARINDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Özel Sporcular Federasyonu tarafından Erzurum’da; 28 ilden 80 özel sporcunun katılımıyla Palandöken ile Kandilli kayak merkezlerinde gerçekleştirilen Türkiye Kayak Şampiyonasında genç bayanlar ve genç erkeklerde Türkiye Şampiyonu olan Yonca Yüksekdağ ile Enes Karaca ve yıldızlar kategorisinde derece alan özel sporcular, Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca´yı ziyaret etti.

Türkiye Beyazay Derneği Mersin Şube Başkanı Gökhan Arsu’nun himayesindeki özel sporcular, yaptıkları ziyarette Koca ile mutluluklarını ve madalyalarını paylaşarak, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Şampiyonayla ilgili Millî Eğitim Müdürü Adem Koca´ya bilgi veren Türkiye Beyazay Derneği Mersin Şube Başkanı Gökhan Arsu, öğrencilerin kısa zamanda yaptıkları antrenmanla bu başarıyı elde ettiğini belirterek; “Özel çocuklarımıza ve gençlerimize her türlü desteği sunan Millî Eğitim Müdürümüz Adem Koca ile bu sevincimizi paylaşmak amacıyla kendisini ziyaret ederek, teşekkürlerimizi sunmak istedik. Bugüne kadar hiç kayak görmemiş çocuklarımız kısa vadede yaptıkları anteremanla bu başarıyı elde ettiler. Bu başarıyla milli takım kampına katılacaklar ve inşallah milli takıma seçilirlerse Polonya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasında kentimizi temsil etmeye hak kazanacaklar” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Koca ise çalışma zeminleri çok olmamasına karşın kısa vadede yaptıkları antremanla özel sporcuların katıldığı Türkiye Kayak şampiyonasında büyük başarı elde eden özel öğrencilerini kutlayarak, Türk bayrağını Avrupa Şampiyonasında da dalgalandıracaklarına inandıklarını söyledi.

31-01-2018

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.