MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜRETİMDE TÜRKİYE 1. SİYİZ

ÜRETİMDE TÜRKİYE 1. SİYİZ

2019'un ilk 8 ayında Meslek Liseleri ve Mesleki Eğitim Merkezlerinde yapılan üretimle ekonomiye 171 milyon liralık katkı sağlandı. Okul bazında en fazla katkıyı ise 5 milyon liralık üretimle Tarsus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sağladı. Okulumuza başarı plaketi Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER ve Mesleki Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOGLU tarafından verilmiştir

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sn. Mahmut ÖZER, en fazla üretim ve hizmet geliri sağlayan 20 mesleki ve teknik Anadolu Lisesi Müdürüne teşekkür belgesi verdi.

Teşekkür belgesi alan 20 okul şöyle sıralandı: "Adana Seyhan Nezihe Yalvaç, Aksaray Uluırmak, Ankara Altındağ Zübeyde Hanım, Ankara Altındağ Yıldırım Beyazıt, Antalya Muratpaşa Falez, Antalya Kaş, Aydın Kuşadası Güvercinada, Balıkesir Ayvalık Cunda, Bolu İzzet Baysal Abant, Çanakkale Yenice, Hatay Dörtyol Recep Atakaş, Hatay Payas, Konya Ereğli TOKİ Şehit Hidayet Erdoğan, Kütahya Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Kütahya Yoncalı, Mersin Tarsus, Samsun Atakum, Şanlıurfa Haliliye Urfa, Yalova Şaban Temuge ile Yozgat Fatih mesleki ve teknik Anadolu liseleri."

09-11-201909-11-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.