MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİNDE GELENEK BOZULMADI

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi, paylaşımının sağlanması ve kalitesinin artırılması amacı ile uygulanan Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde gelenek bozulmadı. 
YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİNDE GELENEK BOZULMADI

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi, paylaşımının sağlanması ve kalitesinin artırılması amacı ile 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında uygulanmaya başlanmıştır.     

2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında Türkiye geneli 4.841 başvuru yapılmış,  yapılan başvurulardan İlimizden 12 çalışma saha incelemesine kalmıştır. Yapılan saha değerlendirmesi sonucunda 3 çalışma ile BÖLGE BİRİNCİSİ olmuştur.

 

10-07-2018

 


Bölgesel Ödül Almaya Hak Kazanan Çalışmalar


1.      Kategori - Öğretim Yöntem ve Teknikleri

Mezitli - Kuyuluk Belediye Ortaokulu – Kurumsal - Kültürümle Tanı Beni

4. Kategori - Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme

Toroslar - Ali Kuşçu Ortaokulu  - Kurumsal - Okulumu Seviyorum

5. Kategori - Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi

Tarsus - Fatih Sultan Mehmet İlkokulu – Bireysel - Şekil Verdim Sabuna Sende Dokun HayatımaMersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.