MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenilikçilik Ödüllerine Mersin Damgasını Vurdu

Yenilikçilik Ödüllerine Mersin Damgasını Vurdu

Yenilikçilik Ödüllerine Mersin Damgasını Vurdu

Eğitim ve öğretim alanında Mersin Bölge Birincisi olarak farkını yine ortaya koydu. İlimiz toplam 7 çalışma ile Bölgesel ödül almaya layık görüldü.

Eğitim Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımın sağlanması amacıyla yürütülen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” n deki başarının adı yine Mersin oldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca yaptığı açıklamada 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 3 bin 357 başvuru yapıldığını ifade ederek, gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışmanın Bölgesel Ödül Almaya hak kazandığını kaydetti.

Koca, ilimizden 17 çalışmanın saha incelemesine kaldığını bu çalışmalardan toplam 7 çalışmanın Bölgesel ödül almaya hak kazandığını belirterek, Bölgesel Ödül Alan iller sıralamasında Mersin’in Bölge Birincisi olduğunu söyledi.

İlimizden; Akdeniz İbrahim Rencuzoğulları Ortaokulu, Anamur Vakıfbank Atatürk Ortaokulu, Erdemli Arpaçbahşiş Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Yenişehir Cumhuriyet Anaokulu, Bozyazı Halk Eğitim Merkezi, Tarsus Dedeler İlkokulu, Toroslar Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ödül alacak okul ve kurumlarımız arasında yer aldı.

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.